ققنوس چت   چت باران   منزل مبله شیراز   
 خريد ويلا در كيش خريد ويلا در كيش

املاك در كيش

خريد خانه ويلايي در كيش

خريد خانه ويلايي در كيش

خريد خانه ويلايي در كيش

خريد خانه ويلايي در كيش فرصت خوبي است تا تعطيلات خود را در اين جزيره ي زيبا و آرام با امكانات فراوان سپري كنيد . زندگي در كيش چيزي شبيه يك روياست ، رويايي كه در خواب مي بيند اما مي تواند به واقعيت تبديل شود . در اين جزيره در آرامش و به دور از هر گونه همهمه و شلوغي يا ترافيك و هواي آلوده، اوقات خود را سپري مي كنيد و از زيبايي دريا و ساحل لذت مي بريد . تمامي زيرساخت هاي شهري و امكانات رفاهي در كيش فراهم است و با خيال راحت مي توانيد در اين جزيره اقامت كنيد .

با خريد خانه ويلايي در كيش بدون محدوديت زماني به تفريحات ساحلي مي پردازيد و در عين حال سرمايه گذاري مطمئني را انجام داده ايد كه در آينده رشد و توسعه مناسبي خواهد داشت . امروزه خريد خانه ويلايي در كيش به علت داشتن تنوع زياد و موارد مختلف ديگر يك روياي دست نيافتني نيست . شما مي توانيد با هر بودجه و انتظاراتي يك ويلاي ساحلي شيك در جزيره كيش خريداري نماييد . املاك ما ويلاهاي متنوعي در طيف قيمتي دارد و از اين رو مشتريان ما با هر سليقه اي قادر به خريد هستند . خريد ويلا در كيش يك سرمايه گذاري هوشمند و در عين حال به صرفه است .

پيشنهاد مطالعه : خريد ويلايي در كيش

 

خريد خانه ويلايي در كيش

 

قيمت ويلا در كيش و شرايط خريد خريد خانه ويلايي در كيش

قيمت ويلا در كيش تابع عوامل مختلفي است . يكي از اين عوامل محل قرار گيري ويلا و دسترسي آن به ساحل و درياست . در خريد خانه ويلايي در كيش دقت كافي داشته باشيد تا بهترين مورد را مطابق با بودجه و خواسته هاي خود خريداري نماييد . همچنين به متريال استفاده شده در ويلا ساحلي كيش توجه داشته باشيد . اگر در خانه اي از متريال هاي به روز و با كيفيت و مرغوب استفاده شده باشد ، طبيعتا آن ملك ارزش خريد بالاتري دارد .

يكي ديگر از عوامل موثر بر قيمت ويلا در كيش سال ساخت آن است . هر چه ساختمان قديمي تر باشد ، طبيعتا ارزان تر است و اما اگر بازسازي شده باشد معمولا قيمت بالاتري دارد . بعضي از خانه هاي ويلايي در كيش داراي سازه اي مستحكم و مطمئن هستند كه حتي با اينكه قديمي مي باشند اما ارزش بازسازي و نوسازي دارند . خريد خانه ويلايي در كيش را با توجه به ظواهر بنا انجام ندهيد بلكه به سازه ، تاسيسات و ويژگي هاي فني آن هم توجه كنيد . امكاناتي همچون استخر ، سونا و جكوزي ، محوطه سازي نيز بر قيمت ويلا در كيش تاثير دارند .

خريد خانه ويلايي در كيش را با بررسي علمي و تخصصي مشاوران ما انجام دهيد تا سرمايه گذاري موفق و هدفمند داشته باشيد . تجربه متخصصين و كارشناسان املاك نامي كيش به شما كمك مي كند تا به بهترين و خوش قيمت ترين ويلا در كيش را خريداري نماييد . براي كسب اطلاعات بيشتر در اين زمينه با شماره هاي زير در تماس باشيد . پيشنهاد مي شود قبل از خريد خانه ويلايي در كيش با مناطق ويلايي در كيش آشنا شويد تا در انتخاب ويلاي مناسب همراه با مشاور امين خود موفق عمل نماييد . محدوديت در مناطق ويلايي در كيش موجب شده است تا اين نوع سرمايه گذاري مختص به اقشار خاصي از اجتماع باشد و به همين دليل از جذابيت زيادي برخوردار است . قيمت ويلاهاي كيش بسته به نوع منطقه آن معمولا از ۱،۴ ميليارد تومان در منطقه ويلايي اف ۲ شروع و تا ۷ ميليارد تومان در شهرك ديدنيها قيمت دارد . فاكتورهايي مانند نوع منطقه ويلايي ، متراژ زمين ويلا ، متراژ زير بناي مفيد ويلا ، امكانات و متريال به كار رفته در آن تاثير مستقيمي روي قيمت ويلاهاي كيش دارند .

پيشنهاد مطالعه : خريد ويلاي ساحلي در كيش

ادامه مطلب در : http://kfzhome.com/buying-villa-in-kish/


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: 1397/5/18 ساعت: ۰۹ توسط:kish5000 :

خريد ويلا در كيش ، ويلايي در كيش

خريد ويلا در كيش ، ويلايي در كيش ، مناطق ويلايي در كيش محدود است و منحصرا به سه منطقه در شهرك ديدنيها ، فاز اف ۲ و بخشي از شهرك صدف مي شود كه در تصوير ذيل جانمايي شده است .

ويلاهاي منطقه اف ۲  :  اين منطقه ويلايي در غرب جزيره كيش ، ورودي شهرك ميرمهنا واقع شده است و ويلاهاي بنا شده در اين منطقه به صورت مستقل از يكديگر بوده و به لحاظ نوع معماري و طراحي نما با يكديگر تفاوت دارند و به همين دليل منطقه اي خاص و ويژه را شكل داده اند ، براي خريد ويلا در كيش بهتر است بدانيد كه ديوارهاي اطراف ويلاها حداكثر ۱۳۰ سانتي متر مي باشد و معمولا توسط گياهان و درختان زيبايي حريم هر ويلا محفوظ نگه داشته شده اند ، برخي از ويلاها در طبقه منفي يك داراي استخر كوچكي مي باشند كه اين موضوع موجب تمايز برخي از ويلاها با سايرين شده است ، ويلاهاي كيش در اين منطقه معمولا در ۲ يا ۳ طبقه احداث شده اند كه معمولا طبقه همكف سالن پذيرايي و طبقات بالا نيز به اتاق خواب اختصاص داده شده است . متراژ زمينهاي ويلايي در منطقه اف ۲ معمولا ۲۰۰ متر مربع مي باشد كه واحدهاي احداث شده در آنها معمولا بين ۱۲۰ تا ۱۴۰ متر مربع و داراي ۲ تا ۳ خواب مي باشد ، يكي از پيشنهادات براي خريد ويلا در كيش منطقه ويلايي اف ۲ مي باشد .

ويلاهاي شهرك صدف كيش : زمين ويلاهاي شهرك صدف نيز حدود ۲۵۰ تا ۳۰۰ متر مربع بوده كه واحدهاي احداث شده در آن حدود ۱۶۰ تا ۱۸۰ متر مي باشد . اين ويلاها محدود به ۲ تا سه خيابان در فاز ۳ شهرك صدف مي باشند و در طراحي و نوع ساخت با يكديگر تفاوت دارند و نسبت به ساير مناطق ويلايي در كيش قديمي تر مي باشند . محيط ويلاهاي شهرك صدف كاملا دنج و آرام بوده و مي تواند به عنوان يك گزينه خوب براي خريد ويلا در كيش به حساب آيد اما بايد به اين نكته توجه داشت كه سال ساخت اين ويلاها اندكي بيشتر از گزينه هاي ديگر است .

ويلاهاي شهرك ديدنيها : زمين ويلاهاي شهرك ديدنيها نيز داراي متراژهاي متنوع بوده و از ۲۰۰ متر تا ۴۵۰ متر مي باشند كه ويلاهاي ۱۶۰ تا ۲۷۰ متري در آنها بنا شده است . با توجه به قرار گرفتن اين منطقه نزديك به دريا و همچنين سال ساخت كم بخش زيادي از ويلايي هاي آن جدي ترين گزينه براي خريد ويلا در كيش ، شهرك ديدنيهاست اما براي خريد حتما قيمت ويلاها در شهرك ديدنيها را در نظر داشته باشيد .

ادامه مطلب در : خريد ويلا در كيش


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: 1397/5/4 ساعت: ۱۴ توسط:kish5000 :

نكاتي براي خريد و فروش ويلا در كيش

نكاتي براي خريد و فروش ويلا در كيش

نكات مهم كه براي خريد و فروش ويلا در كيش بايد بدانيد

خريد و فروش ويلا در كيش مي تواند به عنوان يكي از گزينه هاي جدي براي سرمايه گذاري ملكي در كيش باشد . ويلاهاي كيش به علت موقعيت قرارگيري در جزيره اي آرام و پاكيزه مشتريان خاص خود را دارند و خريد و فروش آن ها از رونق مناسبي برخوردار است . اگر شما قصد خريد و فروش ويلا در كيش را داريد ، در ادامه همراه ما باشيد تا با پاسخ به سه سوال عمومي كاربران املاك نامي كيش ، بخشي از تجربيات مان را در اختيارتان بگذاريم . اين سوالات و پاسخ هايشان مي تواند جهت گيري مناسبي در فرآيند خريد ويلا در كيش برايتان فراهم نمايد.

ابتدا اين موضوع را طرح مي كنيم به چه دلايلي سرمايه گذاران علاقمند به خريد ويلا در كيش مي باشند و سپس به سوالاتي پيرامون خريد و فروش ويلا دركيش مي پردازيم ؛ بنابر تجربه و مذاكراتي كه با سرمايه گذاران و خريداران ويلايي در كيش داشتيم عمدتا به ۳ دليل زير را براي خريد خانه ويلايي در كيش عنوان مي كنند  :

دلايل توجه به خانه هاي ويلايي در كيش از نگاه مشتريان :

  • متراژ ويلايي ها ؛ زندگي در كلان شهرها و خانه هاي بزرگ همه را به داشتن خانه هايي با پذيرايي ها و اتاق هاي خواب بزرگ عادت داده است كه اين ويژگي اكثرا در اولويت اول سرمايه گذاران براي خريد ويلا در كيش مي باشد .
  • استقلال و آرامش ؛ يكي ديگر از دلايل علاقمندي به خانه هاي ويلايي دركيش اين است كه بيشتر خريداران و سرمايه گذاران در كيش از شهرهاي شلوغ و پر سر و صدا به كيش مي آيند و خواستار آرامش هستند ، زندگي در ويلاهاي بزرگ در يك شهر مدرن و آرام موجب مي شود كه شهركهاي ويلايي در كيش در كانون توجه ايشان قرار گيرد .
  • محدود بودن مناطق ويلايي در كيش ؛ يكي ديگر از جذابيتهاي اين نوع سرمايه گذاري و خريد و فروش ويلا در كيش محدود بودن مناطق ويلايي در كيش است كه اين موضوع موجب رونق بازار ملك هاي ويلايي مي شود .

خريد و فروش ويلا در كيش
.

سوال اول: براي خريد ويلايي در كيش از كجا بايد شروع كنيم ؟

جالب است بدانيد جزيره كيش يكي از مدرنترين طراحي هاي شهري را دارد كه در بعد شهرسازي پهنه بندي دقيق و آينده نگرانه اي براي كاربري هاي مختلف صورت گرفته است . براي خريد و فروش ويلا در كيش دو منطقه مسكوني اصلي يعني شهرك ديدنيها و بخشي از شهرك ميرمهنا ( فاز اف ۲ و اف ۳ ) را مي توانيد بررسي كنيد . همچنين تعداد زيادي مجتمع مسكوني به صورت ترگيبي از ويلا و برج هم در خارج از اين محدوده ساخته شده اند كه قدرت انتخاب بيشتري را در اختيار شما مي گذارند . هر بخش ويژگي هاي مخصوص به خود را دارد كه املاك نامي كيش مي تواند در زمينه خريد و فروش ويلا در كيش به صورت تخصصي ، به عنوان يك مشاور حرفه اي در كنار شما و همراهتان باشد . كافي است براي كارشناسان ما تعيين كنيد مايل به سرمايه گذاري يا اقامت در كدام منطقه كيش هستيد و چه ويژگي هايي مورد نظر شماست ، تا با توجه به بودجه شما بهترين گزينه ها را پيشنهاد دهيم . بنابراين داشتن يك مشاور خوب براي خريد و فروش ويلا در كيش مي تواند بسيار راهگشا باشد .

ادامه مطلب در : خريد و فروش ويلا در كيش


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: 1397/5/4 ساعت: ۱۴ توسط:kish5000 :