ققنوس چت   چت باران   منزل مبله شیراز   
 خريد مغازه تجاري در كيش خريد مغازه تجاري در كيش

املاك در كيش

نكات طلايي براي پيش خريد مغازه تجاري در كيش

نكاتي ارزشمند براي پيش خريد مغازه تجاري در كيش و بررسي دلايل قرار گرفتن بازارهاي تجاري در حال احداث در كانون توجه سرمايه گذاران دركيش

جزيره كيش فارغ از بعد اقتصادي و تجاري كه دارد و به عنوان يك منطقه آزاد و ويژه اقتصادي از آن ياد مي شود داراي ويژگي هاي منحصر به فردي در حوزه گردشگري و صنعت توريسم بوده كه هر ساله پذيراي انبوهي از گردشگران مي باشد .

وجه تمايز اين جزيره مرجاني در حوزه گردشگري موجب شد تا برنامه ريزي مناسبي در حوزه ساخت اماكن تفريحي در كيش صورت پذيرد كه در اين قالب به جاذبه هاي غير طبيعي آن نيز پرداخته شده باشد ، يكي از اين جاذبه ها مجتمع هاي تجاري است كه از ساليان گذشته در كيش فعال بوده و متناسب با پيشرفتها در تمام حوزه هاي اجتماعي و سطح زندگي جامعه و با مطالعه نيازهاي گردشگران برنامه ها به سمت ساخت مجتمع هاي تحاري – تفرحي سوق داده شد .

با توجه به تحولات ياد شده در حوزه رفتارهاي اجتماعي و تقاضا براي رفاه بيشتر  گردشگران به منظور سپري كردن اوقات فراغت برنامه ريزي جدي براي احداث بازارهاي جديدي در كيش صورت پذيرفت كه به عنوان نمونه مي توان از پروژه هايي مانند ميكا مال و سارينا ۲ ياد كرد .

متناسب با پيشرفتهاي صورت گرفته در اين زمينه و درك تجار از اينكه گردشگران قبل از خريد تمايل به تفريح دارند علاقمندي براي پيش خريد مغازه تجاري در كيش در اين دست پروژه هاي در حال ساخت با رشد روز افزوني مواجه شد . ويژگي هايي كه بازارهاي جديد به مسافران ارايه ميكند – مانند انواع فضاهاي تفريحي ، ورزشي ، رفاهي و . . . – موجب مي شود تا زمان بيشتري را در برنامه سفر خود در اين بازارهاي سپري نمايند كه اين موضوع مطلوب تجار كيش مي باشد .

پيشنهاد مطالعه : توجه به نكات ضروري در قراردادهاي پيش فروش آپارتمان

.

پيش خريد مغازه تجاري در كيش

 .

چرا پيش خريد مغازه تجاري در كيش ؟

براي درك بهتر موضوع و چرايي پيش خريد مغازه تجاري در كيش ، نكاتي را  كه براساس تجربياتي كه در حوزه املاك و مستغلات كيش كسب نموده ايم با شما در ميان مي گذاريم :

ادامه مطلب در : پيش خريد مغازه تجاري در كيش


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: 1397/5/4 ساعت: ۱۴ توسط:kish5000 :

۱۰ نكته طلايي براي خريد مغازه تجاري در كيش

۱۰ نكته طلايي براي خريد مغازه تجاري در كيش

۱۰ نكته طلايي براي خريد مغازه در كيش

خريد مغازه در كيش از جهات زيادي با خريد مغازه در ساير نقاط ايران تفاوت دارد ، برخلاف شهرهاي ديگر در سرزمين اصلي ، كيش به لحاظ كاربري مشاغل تفكيك شده بوده و هر نوع كاربري با برنامه ريزي قبلي و در قالب يك طرح جامع شهري مدرن در كيش جانمايي شده است ، مثلا براي فعاليت تجاري ، كاربري ملك در كيش بايد حتما تجاري بوده و در يكي از بازارهاي كيش واقع شده باشد و  اصولا ملك مستقل با كاربري تجاري در كيش به ندرت يافت مي شود ، بنابراين اولين موضوعي كه بايد توجه داشت اين است كه فعاليت هاي تجاري با تعاريفي كه در كيش وجود دارد منحصر به بازارهاي كيش مي باشد .

فعاليتهايي مانند رستوران ، فروش آبميوه و بستني ، انواع فست فودها و از اين دست مشاغل از نوع كاربري خدماتي به حساب مي آيند و لذا نمي توانند در بازارهاي تجاري كيش و در كنار ساير فروشگاهها فعاليت نمايند ، اما با توجه به اينكه بازارها معمولا محل تردد خريداران و گردشگران مي باشند ، فضاهايي را در بازارهاي كيش براي ارايه خدماتي از اين دست در نظر گرفته اند كه براين اساس معمولا رستوران ها در طبقات فوقاني بازارها و كافي شاپ ها در راهرو هاي عريض مجتمع هاي تجاري قرار مي گيرند .

برخي از نكات مهم كه براي خريد مغازه در كيش به آنها نياز داريد را براساس تجربيات چندين ساله در حوزه املاك و مستغلات كيش با شما در ميان مي گذاريم :

ابتدا بايد بودجه مورد نظر را تعيين نماييد :

براي اينكه يك خريد خوب را تجربه نماييد ابتدا بايد بودجه مناسبي را براي خريد مغازه در كيش تدارك ببينيد ، پيش زمينه يك برنامه ريزي مناسب در زمينه مالي داشتن اطلاعات كافي از ويژگي هاي ملك هاي تجاري و سطح عمومي قيمتهاي آن در كيش مي باشد .

بنابراين بايد نسبت به موقعيت بازارها و املاك تجاري كه قصد خريد آنرا داريد دانش لازم را كسب نموده و متناسب با توان مالي خود اقدام به خريد مغازه تجاري در كيش نماييد تا بتوانيد به موقع تعهدات قراردادي خود را ايفا نماييد . در اين رابطه مي توانيد از تخصص و اطلاعات مشاوران متعهد املاك نامي كيش در پيشبرد اهداف خود بهره مند شويد .

 

خريد مغازه در كيش

 

 

از يك املاك معتبر در كيش مشاوره بگيريد :

همراهي يك مشاور املاك خوب و با دانش مي توانيد مسير شما را در خريد مغازه تجاري در كيش هموار نمايد ، شما مي توانيد از تجربيات آنها در اين زمينه بهره مناسب را ببريد و با همفكري مشاور خود انتخاب شايسته اي را رقم بزنيد ، دفاتر مشاور املاك در كيش با مجوز از سازمان منطقه آزاد كيش فعاليت مي نمايند و تحت نظارت مستمر و دقيق اتحاديه مشاوران املاك كيش مي باشند ، فقط كافيست مشاوري را كه با روحيات شما همخواني دارند براي خريد مغازه در كيش انتخاب نماييد ، ادامه كار براي شما بسيار سهل تر از قبل خواهد بود .

 

ادامه مطلب در : خريد مغازه تجاري در كيش


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: 1397/5/4 ساعت: ۱۴ توسط:kish5000 :