ققنوس چت   چت باران   منزل مبله شیراز   
خريد سوله صنعتي در كيش  املاك در كيش املاك در كيش .

املاك در كيش

خريد سوله صنعتي در كيش

خريد سوله صنعتي در كيش

خريد سوله صنعتي در كيش

خريد سوله صنعتي در كيش يكي از راه هاي سرمايه گذاري در بخش صنعتي اين جزيره با استفاده از رونق تجاري كيش به منظور بهبود كسب و كار و تجارت در زمينه هاي مختلف مي باشد . سوله هاي صنعتي در كيش مطابق با استانداردهاي روز دنيا و اغلب توسط سازندگان حرفه اي ساخته مي شود . اين سوله ها بعضا داراي امكاناتي نظير دزدگير و دوربين مداربسته ، اتاقك نگهباني يا سرايداري ، فضاي كاري براي كاركنان اداري و مالي ، جرثقيل سقفي ، باسكول و بالابر و غيره مي باشند . تمامي امكانات ذكر شده مي تواند تاثير زيادي بر قيمت نهايي سوله داشته باشد تا جايي كه قيمت سوله را به دو برابر قيمت واقعي برساند . از اين رو قبل از هر اقدامي به نيازسنجي بپردازيد و آن چه از خريد سوله صنعتي در كيش انتظار داريد را با متخصصان ما در ميان بگذاريد . متخصصين و كارشناسان املاك نامي كيش با اشراف بر مقوله ي خريد سوله صنعتي در كيش در اين زمينه به شما مشاوره مي دهند .

نكات مهم در خريد سوله صنعتي در كيش و معاملات مرتبط

اغلب فروش و خريد سوله صنعتي در كيش به صورت نقدي صورت مي گيرد ، اما گهگاهي مالكيني هستند كه مايل به تهاتر يا معاوضه ملك خود مي باشند . اگر نقدينگي كافي نداريد مي توانيد از اين موارد كه به املاك نامي كيش سپرده مي شود استفاده كنيد و با توجه به شرايط مالك اقدام به خريدسوله صنعتي در كيش نماييد . در هنگام خريد سوله صنعتي به سند و استعلامات قانوني آن دقت كنيد . توجه داشته باشيد ماليات هاي قبلي و عوارض لازم از سازمان هاي ذي ربط استعلام گرفته شده و مالك نسبت به تسويه حساب اقدام نموده باشد . همچنين امكانات آب ، برق سه فاز ، گاز ، تلفن و غيره را بررسي كنيد و نسبت به تسويه حساب قبوض توسط مالك اصلي اقدام نماييد .

در زمان خريدسوله در كيش به ياد داشته باشيد محل قرارگيري سوله شما مي تواند در هزينه هاي حمل و نقل محصولاتتان و رفت و آمد كارگران و كارمندان موثر باشد . بنابراين سعي كنيد بهترين مكان را در نظر بگيريد و سپس اقدام به خريد سوله صنعتي دركيش نماييد .

پيشنهاد مطالعه : خريد و فروش سوله صنعتي و انبار در كيش

ادامه مطلب در : http://kfzhome.com/buy-industrial-shed-in-kish/


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ساعت: ۱۱:۵۹:۱۲ توسط:مرادي موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :