ققنوس چت   چت باران   منزل مبله شیراز   
نكات طلايي براي پيش خريد مغازه تجاري در كيش  املاك در كيش املاك در كيش .

املاك در كيش

نكات طلايي براي پيش خريد مغازه تجاري در كيش

نكاتي ارزشمند براي پيش خريد مغازه تجاري در كيش و بررسي دلايل قرار گرفتن بازارهاي تجاري در حال احداث در كانون توجه سرمايه گذاران دركيش

جزيره كيش فارغ از بعد اقتصادي و تجاري كه دارد و به عنوان يك منطقه آزاد و ويژه اقتصادي از آن ياد مي شود داراي ويژگي هاي منحصر به فردي در حوزه گردشگري و صنعت توريسم بوده كه هر ساله پذيراي انبوهي از گردشگران مي باشد .

وجه تمايز اين جزيره مرجاني در حوزه گردشگري موجب شد تا برنامه ريزي مناسبي در حوزه ساخت اماكن تفريحي در كيش صورت پذيرد كه در اين قالب به جاذبه هاي غير طبيعي آن نيز پرداخته شده باشد ، يكي از اين جاذبه ها مجتمع هاي تجاري است كه از ساليان گذشته در كيش فعال بوده و متناسب با پيشرفتها در تمام حوزه هاي اجتماعي و سطح زندگي جامعه و با مطالعه نيازهاي گردشگران برنامه ها به سمت ساخت مجتمع هاي تحاري – تفرحي سوق داده شد .

با توجه به تحولات ياد شده در حوزه رفتارهاي اجتماعي و تقاضا براي رفاه بيشتر  گردشگران به منظور سپري كردن اوقات فراغت برنامه ريزي جدي براي احداث بازارهاي جديدي در كيش صورت پذيرفت كه به عنوان نمونه مي توان از پروژه هايي مانند ميكا مال و سارينا ۲ ياد كرد .

متناسب با پيشرفتهاي صورت گرفته در اين زمينه و درك تجار از اينكه گردشگران قبل از خريد تمايل به تفريح دارند علاقمندي براي پيش خريد مغازه تجاري در كيش در اين دست پروژه هاي در حال ساخت با رشد روز افزوني مواجه شد . ويژگي هايي كه بازارهاي جديد به مسافران ارايه ميكند – مانند انواع فضاهاي تفريحي ، ورزشي ، رفاهي و . . . – موجب مي شود تا زمان بيشتري را در برنامه سفر خود در اين بازارهاي سپري نمايند كه اين موضوع مطلوب تجار كيش مي باشد .

پيشنهاد مطالعه : توجه به نكات ضروري در قراردادهاي پيش فروش آپارتمان

.

پيش خريد مغازه تجاري در كيش

 .

چرا پيش خريد مغازه تجاري در كيش ؟

براي درك بهتر موضوع و چرايي پيش خريد مغازه تجاري در كيش ، نكاتي را  كه براساس تجربياتي كه در حوزه املاك و مستغلات كيش كسب نموده ايم با شما در ميان مي گذاريم :

ادامه مطلب در : پيش خريد مغازه تجاري در كيش


برچسب: پيش خريد مغازه تجاري در كيش،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ مرداد ۱۳۹۷ساعت: ۰۵:۲۷:۱۶ توسط:مرادي موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :