ققنوس چت   چت باران   منزل مبله شیراز   
خريد ويلا در كيش ، ويلايي در كيش  املاك در كيش املاك در كيش .

املاك در كيش

خريد ويلا در كيش ، ويلايي در كيش

خريد ويلا در كيش ، ويلايي در كيش ، مناطق ويلايي در كيش محدود است و منحصرا به سه منطقه در شهرك ديدنيها ، فاز اف ۲ و بخشي از شهرك صدف مي شود كه در تصوير ذيل جانمايي شده است .

ويلاهاي منطقه اف ۲  :  اين منطقه ويلايي در غرب جزيره كيش ، ورودي شهرك ميرمهنا واقع شده است و ويلاهاي بنا شده در اين منطقه به صورت مستقل از يكديگر بوده و به لحاظ نوع معماري و طراحي نما با يكديگر تفاوت دارند و به همين دليل منطقه اي خاص و ويژه را شكل داده اند ، براي خريد ويلا در كيش بهتر است بدانيد كه ديوارهاي اطراف ويلاها حداكثر ۱۳۰ سانتي متر مي باشد و معمولا توسط گياهان و درختان زيبايي حريم هر ويلا محفوظ نگه داشته شده اند ، برخي از ويلاها در طبقه منفي يك داراي استخر كوچكي مي باشند كه اين موضوع موجب تمايز برخي از ويلاها با سايرين شده است ، ويلاهاي كيش در اين منطقه معمولا در ۲ يا ۳ طبقه احداث شده اند كه معمولا طبقه همكف سالن پذيرايي و طبقات بالا نيز به اتاق خواب اختصاص داده شده است . متراژ زمينهاي ويلايي در منطقه اف ۲ معمولا ۲۰۰ متر مربع مي باشد كه واحدهاي احداث شده در آنها معمولا بين ۱۲۰ تا ۱۴۰ متر مربع و داراي ۲ تا ۳ خواب مي باشد ، يكي از پيشنهادات براي خريد ويلا در كيش منطقه ويلايي اف ۲ مي باشد .

ويلاهاي شهرك صدف كيش : زمين ويلاهاي شهرك صدف نيز حدود ۲۵۰ تا ۳۰۰ متر مربع بوده كه واحدهاي احداث شده در آن حدود ۱۶۰ تا ۱۸۰ متر مي باشد . اين ويلاها محدود به ۲ تا سه خيابان در فاز ۳ شهرك صدف مي باشند و در طراحي و نوع ساخت با يكديگر تفاوت دارند و نسبت به ساير مناطق ويلايي در كيش قديمي تر مي باشند . محيط ويلاهاي شهرك صدف كاملا دنج و آرام بوده و مي تواند به عنوان يك گزينه خوب براي خريد ويلا در كيش به حساب آيد اما بايد به اين نكته توجه داشت كه سال ساخت اين ويلاها اندكي بيشتر از گزينه هاي ديگر است .

ويلاهاي شهرك ديدنيها : زمين ويلاهاي شهرك ديدنيها نيز داراي متراژهاي متنوع بوده و از ۲۰۰ متر تا ۴۵۰ متر مي باشند كه ويلاهاي ۱۶۰ تا ۲۷۰ متري در آنها بنا شده است . با توجه به قرار گرفتن اين منطقه نزديك به دريا و همچنين سال ساخت كم بخش زيادي از ويلايي هاي آن جدي ترين گزينه براي خريد ويلا در كيش ، شهرك ديدنيهاست اما براي خريد حتما قيمت ويلاها در شهرك ديدنيها را در نظر داشته باشيد .

ادامه مطلب در : خريد ويلا در كيش


برچسب: خريد ويلا در كيش،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ مرداد ۱۳۹۷ساعت: ۰۵:۲۴:۵۲ توسط:مرادي موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :