ققنوس چت   چت باران   منزل مبله شیراز   
نكاتي براي خريد دفتر اداري در كيش  املاك در كيش املاك در كيش .

املاك در كيش

نكاتي براي خريد دفتر اداري در كيش

خريد دفتر اداري در كيش

خريد دفتر اداري در كيش

نكاتي براي خريد دفتر اداري در كيش

جزيره كيش داراي يك موقعيت ممتاز تجاري و توريستي است و معافيت مالياتي اين منطقه براساس قوانين چگونگي اداره مناطق آزاد و ويژه اقتصادي ، ويژگي متمايزي براي داير نمودن دفاتر اداري و فعاليت هاي بازرگاني و تجاري را بوجود آورده است ، علاوه بر اين ويژگي ها فعاليتهاي تجاري و بازرگاني به علت وجود تسهيلات متنوع و عدم وجود بروكراسي اداري از جذابيت هاي زيادي برخوردار است كه اين عوامل موجب شده است تا شركتهاي زيادي براي توسعه فعاليتهاي خود اين منطقه خوش آب و هوا را براي خريد دفتر اداري انتخاب نمايند .

براي خريد دفتر اداري در كيش فارغ از مسائلي كه هنگام انتخاب ملك و تنظيم قرارداد بايد به آنها توجه داشته باشيد بايد نكات ديگري را مد نظر قرار دهيد كه آنها را با شما در ميان مي گذاريم :

مناطق اداري كيش در كدام قسمت واقع شده اند ؟

اولين موضوعي نسبت به آن شناخت داشته باشيد اين است كه دفاتر اداري در كيش در كدام مناطق كيش متمركز شده اند ، طبيعي است كه اطلاع از موقعيت دفاتر اداري در كيش در فرآيند خريد مي تواند بسيار راهگشا باشد .

جزيره كيش يكي از مناطق منضبط به لحاظ طراحي شهري است و تا جايي كه ممكن بوده است مراكز تفريحي ، اقامتي ، توريستي ، تجاري و مسكوني آن به صورت تقريبا مجزا از هم جانمايي شده اند ، البته در سالهاي اخير با توجه به گسترش فضاي شهري در كيش اندكي اين تقسيم بندي ها دستخوش تغييراتي شده اما پيكره اصلي خود را همچنان حفظ نموده است .

دفاتر اداري در كيش عموما در چند منطقه اصلي واقع شده اند ؛ دفاتر اداري در منطقه بندرگاه كيش ، دفاتر اداري در منطقه گلديس كيش و بلوار ايران ، دفاتر اداري در مجتمع بانكها و پيرامون آن ، دفاتر اداري بلوار امير كبير و برخي از مجتمع هاي اداري مانند مجتمع خدماتي اداري سارينا يك كيش .

دفاتر اداري در كيش ؛ منطقه بندرگاه ، اين دفاتر در بلوك هاي ۴ – ۶ -۸ واحدي و به صورت مستقل از يكديگر و در متراژهاي متنوع از ۴۵ متر تا ۱۶۰ متر طراحي و احداث شده اند كه مي توانند به عنوان يك گزينه مناسب براي خريد دفتر اداري در كيش محسوب شوند .

دفاتر اداري در كيش ؛ منطقه گلديس ، معمولا در مجتمع هايي احداث شده اند كه به لحاظ كاربري تركيبي بوده و شامل كاربري ها نمايشگاهي ، خدماتي و اداري مي شوند . اين مجموعه ها معمولا در طبقه همكف داراي يك واحد نمايشگاهي بزرگ بوده و در طبقه اول  و دوم آن دفاتر ادراي در متراژهاي مختلف قرار گرفته اند . تعداد واحدهاي اداري اين مجموعه هاي با توجه به تركيب متراژ آنها معمولا بين ۶ تا ۱۰ واحد مي باشد .

اصلي ترين منطقه اداري در كيش مجتمع بانكها و پيرامون آن مي باشد كه به دليل قرار گرفتن تعداد زيادي از بانكها در كنار يكديگر به نام مجتمع بانكها شناخته مي شود . اين منطقه به لحاظ دسترسي هاي مطلوبي كه با بانكها ، دادگستري كيش ، تامين اجتماعي و . . . دارد بيشتر براي خريد دفتر اداري در كيش مورد توجه قرار مي گيرد .

ادامه مطلب در : نكاتي براي خريد دفتر اداري در كيش


برچسب: خريد دفتر اداري در كيش،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ مرداد ۱۳۹۷ساعت: ۰۵:۱۷:۱۳ توسط:مرادي موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :