ققنوس چت   چت باران   منزل مبله شیراز   
خريد و فروش آپارتمان در برج هاي مسكوني كيش  املاك در كيش املاك در كيش .

املاك در كيش

خريد و فروش آپارتمان در برج هاي مسكوني كيش

برج هاي مسكوني كيش

خريد و فروش آپارتمان در برج هاي مسكوني كيش

خريد واحد مسكوني در برج هاي كيش هدف بسياري از افرادي است كه قصد سرمايه گذاري يا سكونت در كيش را دارند . اين برج ها از امكانات و خدمات زيادي همچون سونا ، استخر ، جكوزي ، سالن اجتماعات ، لابي و غيره برخوردار هستند و با داشتن لابي من و نگهباني از امنيت مطلوب بهره مي برند . از اين جهت افرادي كه به طور دائمي در كيش ساكن نيستند و فقط در روزهاي خاصي به اين جزيره زيبا سفر مي كنند مايل هستند در برج هاي مسكوني كيش اقامت كنند . بهداشت عمومي ساختمان ، نظم و امنيت در اين برج ها توسط هيئت مديره ساختمان برقرار است و اگر هريك از مالكين چندين ماه در آپارتمان خود حضور نداشته باشند هيچ گونه نگراني نخواهند داشت . در ادامه قصد داريم پيرامون مهم ترين عوامل تعيين كننده قيمت آپارتمان و ساير امكانات در برج هاي كيش صحبت كنيم . پس اگر مايليد در اين زمينه بيشتر بدانيد همراه ما باشيد.

ساير امكانات برج هاي مسكوني كيش

امكانات ديگري همچون فضاي سبز و زمين بازي به همراه پاركينگ ميهمان و پاركينگ در فضاي آزاد در بعضي از برج هاي كيش وجود دارد . اين امكانات بر روي قيمت ملك تاثير مي گذارند ، به علاوه اينكه ديد به دريا يا جزيره نيز بر بهاي ساختمان موثر است . تعداد اتاق ها ، مصالحي كه در دكوراسيون داخلي استفاده شده است ، تعداد فضاهاي تجاري و خدماتي و تعداد آسانسورها ، انباري ، وسعت لابي ، امكانات تفريحي و غيره نيز از عوامل موثر بر قيمت آپارتمان هاي موجود در برج هاي مسكوني كيش است . اكثر آپارتمان هايي كه در ۱۰ سال اخير در برج هاي مسكوني كيش ساخته شده است اين ويژگي ها را دارند و در آپارتمان هاي قديمي تر ممكن است به مرور بعضي از امكانات اضافه شده باشد .

به محل قرار گيري برجي كه قصد خريد آپارتمان در آن داريد ، دقت كنيد . دسترسي هاي محلي و شهري را بررسي كنيد و از قرار گيري خدمات شهري در نزديكي شهرك مسكوني اطمينان حاصل نماييد . همچنين رشد و توسعه ملك را در سال هاي آتي بررسي كنيد . برج هايي در كيش وجود دارند كه به ظاهر ، هم اكنون در موقعيت شهري مناسبي قرار نگرفته اند اما در چند سال آينده رشد و پيشرفت مناسبي خواهند داشت .

شرايط خريد آپارتمان در برج هاي مسكوني كيش

خريد و فروش واحد در برج هاي مسكوني كيش به دو صورت انجام مي شود . حالت اول پيش خريد يا پيش فروش است كه در آن مالك اصلي تعدادي از واحدها را قبل از ساخت يا در حين ساخت به فروش مي رساند . اين واحدها ارزانتر از واحدهاي تكميل شده هستند و از اين جهت شرايط مناسبي براي خانه دار شدن مشتري فراهم مي كنند . ولي به شما پيشنهاد مي كنيم به لحاظ قانوني با املاك معتبر و مورد اطمينان كار كنيد تا بعدها در اين زمينه دچار مشكل نشويد .

ادامه مطلب در : http://kfzhome.com/kish-residential-towers/


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ساعت: ۱۲:۰۰:۵۵ توسط:مرادي موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :