ققنوس چت   چت باران   منزل مبله شیراز   
 املاك در كيش املاك در كيش .

املاك در كيش

توصيه هايي براي خريد آپارتمان در كيش

توصيه هايي براي خريد آپارتمان در كيش

توصيه هاي فراواني براي خريد آپارتمان يا چگونگي فرآيند خريد خانه مطرح شده است و هريك به نوبه خود به مواردي اشاره نموده اند كه با توجه به انگيزه روشنگري و راهنمايي در اين زمينه بايد قدردان همه عزيزان بود ما هم به سهم خود نكاتي را پيرامون خريد آپارتمان كيش با شما در ميان مي گذاريم كه مي توان برخي از نكات آن را به  ديگر مناطق كشور عزيزمان تعميم داد .

با توجه به تحولات اخير در اقتصاد و تاثير فراوان آن بر بازار سكه ،  ارز و طلا  شاهد افزايش قيمت مسكن نيز بوده ايم كه در مناطق مختلف با درصدهاي مختلفي افزايش يافته است . در شهرهاي مهم ايران كه مورد توجه اكثر سرمايه گذاران در حوزه مسكن مي باشد كيش يكي از شهرهايي است كه در اين شرايط با افزايش قيمت چشمگيري مواجه نبوده و قيمت ها به صورت متعادل افزايش داشته است ، از آنجا كه براساس تجربيات سالهاي گذشته انتظار مي رود افزايش قيمت آپارتمان در كيش با اندكي تاخير صورت مي گيرد پيشنهاد مي كنيم براي خريد آپارتمان در كيش اقدام نماييد .

اما براي خريد آپارتمان در كيش چه بايد كرد ؟

حتما براي خريد آپارتمان در كيش با يك مشاور املاك مطمئن همراه شويد تا در ارزيابي ها و بازديدها كار سهل تري پيش روي شما باشد .

از انتخاب چند مشاور املاك در كيش پرهيز نماييد . با توجه به اينكه جزيره كيش منطقه اي كوچك مي باشد تمام مشاوران املاك به تمام نقاط آن اشراف دارند و نيازي نيست از چند مشاور استفاده نماييد در اين صورت كار شما با مشكل مواجه ميشود چراكه امكان دارد ملك هاي مشابه توسط مشاوران مختلف به شما بازديد داده شود كه اين موضوع مي تواند شما را در اين مسير دچار سردرگمي نمايد ، از طرفي بازديد از ملكهاي زياد هم شما را در انتخاب به سختي مي اندازد .

امكانات مالي خود را بررسي نماييد و براساس آن دستور خريد را براي مشاور خود صادر نماييد ، بهتر است قبل از بازديد از املاك مختلف در سطح كيش با مشاور خود درباره بودجه اي كه براي خريد در نظر گرفته ايد مذاكره نماييد تا ناچار به بازديدهاي غير هدفمند براي خريد آپارتمان در كيش نشويد .

قيمت آپارتمان در كيش به سهولت قابل استعلام است ، با توجه به اينكه مناطق مسكوني در كيش محدود مي باشد به راحتي مي توانيد از طريق جرايد كيش و وب سايتهايي كه موجود است با محدوده قيمت ها آشنا شويد بنابراين كار سختي پيش رو نخواهيد داشت و مي توانيد به راحتي به مشاور خود اطمينان نماييد ( البته هوشيارانه )

توجه داشته باشيد كه هيچگاه براي خريد آپارتمان در كيش نسبت به تنظيم مبايعه نامه هاي دستي و خارج از دفاتر املاك كيش اقدام نكنيد ، برخي افراد براي اينكه حق الزحمه اي به دفتر املاك پرداخت نكنند تن به قراردادهاي دستي كه غير حقوقي مي باشند مي دهند و بعدا با مشكلات عديده اي روبرو مي گردند . بنابراين توصيه مي شود كه قراردادهاي خود را در دفتر املاك كيش منعقد نماييد .

هيچگاه بدون حضور فروشنده قراردادي را امضاء نكنيد . براي خريد آپارتمان در كيش يا هر ملك ديگري بايد فروشنده يا وكيل قانوني وي با وكالت نامه معتبر در جلسه قرارداد حاضر شوند .

اسناد مالكيت را بررسي نماييد و از كاربري آن مطمئن شويد . كاربري املاك در كيش بسيار حائز اهميت مي باشد . براي آشنايي بيشتر با اسناد مالكيت در كيش اينجا را كليك كنيد .

توجه داشته باشيد كه تعهدات طرفين قرارداد بايد در مبايعه نامه به صورت شفاف قيد شود . تاريخ تحويل ملك و تاريخ انتقال سند قطعي و شماره دفترخانه اي كه بايد انتقال در آن صورت گيرد .

دقت نماييد تا براي عدم ايفاي هريك از تعهدات فروشنده وجه التزام مناسب تعيين نماييد تا چنانچه بر اثر خلف وعده وي شما دچار خسارت شديد بتوانيد از محل وجه التزام آن را تامين نماييد .

سعي نماييد كه ملكي را خريداري نماييد كه تخليه كامل باشد . اگر ملك به صورت مبله به شما واگذار مي گردد دقت نماييد در زمان تحويل لازم شخصي فروشنده در آنجا باقي نماند كه مي تواند موجب مشكلات بسياري شود . فقط لوازم اصلي مانند مبلمان ، تلويزيون و يخچال و از اين دست وسايل .

اگر آپارتماني را كه خريداري مي نماييد مستاجر دارد توجه كنيد كه بايد حتما مستاجر در زمان انعقاد قرارداد با در دست داشتن اجاره نامه رسمي در جلسه حاضر و قرارداد اجاره وي به نام خريدار انتقال يابد به اين ترتيب چنانچه تعهدات به يكديگر داشته باشند براي شما به عنوان مالك جديد مشخص مي شود و موضوعي براي بعد باقي نمي ماند .

بعد از تحرير قرارداد حتما بايد نسخه مبايعه نامه خود را از املاك دريافت نماييد و آنرا به بعد موكول نكنيد .

از مدير املاك بخواهيد تا اصل سند مالكيت را از فروشنده اخذ و نزد خود نگهداري نمايد و اين موضوع را در برگه مبايعه نامه قيد نمايد .

حتما بايد دو نفر شاهد ذيل قرارداد را امضاء نمايند ، چنانچه فروشنده با خود همراه داشت او را به عنوان شاهد قرارداد معرفي نماييد و اگر شخصي همراه ايشان نبود در متن قرارداد درج شود كه امضاء شهود مورد تاييد فروشنده مي باشد .

اميدوارم كه مطالب فوق مورد استفاده شما قرار گيرد .

پيشنهاد مطالعه : نحوه انتقال اسناد مالكيت دركيش

 


برچسب: خريد آپارتمان در كيش،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۵ شهريور ۱۳۹۷ساعت: ۰۶:۱۶:۳۴ توسط:مرادي موضوع:

مراحل تمديد پايانكار در كيش

تمديد پايانكار در كيش

مراحل تمديد پايانكار در كيش ؛ چه زماني نياز است كه پايانكار يك ملك تمديد شود ؟

 • هنگام نقل و انتقال سند مالكيت : براي انتقال سند مالكيت ، ملك مورد معامله بايد داراي پايانكار معتبر باشد . براي اسناد سازماني حتما تاريخ پايانكار در كيش بايد معتبر باشد در غير اينصورت بايد نسبت به تمدبد آن اقدام شود ، اما براي انتقال اسناد ثبتي از تاريخ صدور پايانكار ملك مورد معامله نبايد بيش از ۲ سال گذشته باشد ، در غير اينصورت مي بايست پايانكار تمديد گردد . براي آشنايي با اسناد مالكيت در كيش اينجا را كليلك كنيد .
 • هنگام اخذ مجوز فعاليت اقتصادي براي سوله هاي صنعتي و انبار
 • البته براي صدور و تمديد مجوز فعاليت اقتصادي نيز به پايانكار نياز مي باشد اما تا زمان نگارش اين متن الزام و محدوديتي براي تاريخ انقضاء پايانكار در نظر گرفته نشده است .

براي تمديد پايانكار در كيش چه مداركي لازم است ؟

 • اصل و كپي سند مالكيت
 • اصل و كپي مدارك هويتي مالك مانند شناسنامه يا كارت ملي
 • چنانچه شخص اقدام كننده وكيل مالك باشد بايد وكالت نامه معتبر خود را به همراه كپي آن ارايه نمايد .
 • آخرين قبض فاضلاب پرداخت شده ملك
 • برگه تسويه عوارض نوسازي ( در زمان نقل و انتقال سند مالكيت به تاريخ صورتحساب صادره براي عوارض نوسازي توجه داشته باشيد كه صورتحساب صادره به روز باشد )
 • برگ تسويه انشعاب فاضلاب

از كچا شروع كنيم ؟

ادامه مطلب در : http://kfzhome.com/renew-certificate-building-completion/


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ساعت: ۱۲:۰۳:۱۵ توسط:مرادي موضوع:

خريد خانه ويلايي در كيش

خريد خانه ويلايي در كيش

خريد خانه ويلايي در كيش

خريد خانه ويلايي در كيش فرصت خوبي است تا تعطيلات خود را در اين جزيره ي زيبا و آرام با امكانات فراوان سپري كنيد . زندگي در كيش چيزي شبيه يك روياست ، رويايي كه در خواب مي بيند اما مي تواند به واقعيت تبديل شود . در اين جزيره در آرامش و به دور از هر گونه همهمه و شلوغي يا ترافيك و هواي آلوده، اوقات خود را سپري مي كنيد و از زيبايي دريا و ساحل لذت مي بريد . تمامي زيرساخت هاي شهري و امكانات رفاهي در كيش فراهم است و با خيال راحت مي توانيد در اين جزيره اقامت كنيد .

با خريد خانه ويلايي در كيش بدون محدوديت زماني به تفريحات ساحلي مي پردازيد و در عين حال سرمايه گذاري مطمئني را انجام داده ايد كه در آينده رشد و توسعه مناسبي خواهد داشت . امروزه خريد خانه ويلايي در كيش به علت داشتن تنوع زياد و موارد مختلف ديگر يك روياي دست نيافتني نيست . شما مي توانيد با هر بودجه و انتظاراتي يك ويلاي ساحلي شيك در جزيره كيش خريداري نماييد . املاك ما ويلاهاي متنوعي در طيف قيمتي دارد و از اين رو مشتريان ما با هر سليقه اي قادر به خريد هستند . خريد ويلا در كيش يك سرمايه گذاري هوشمند و در عين حال به صرفه است .

پيشنهاد مطالعه : خريد ويلايي در كيش

 

خريد خانه ويلايي در كيش

 

قيمت ويلا در كيش و شرايط خريد خريد خانه ويلايي در كيش

قيمت ويلا در كيش تابع عوامل مختلفي است . يكي از اين عوامل محل قرار گيري ويلا و دسترسي آن به ساحل و درياست . در خريد خانه ويلايي در كيش دقت كافي داشته باشيد تا بهترين مورد را مطابق با بودجه و خواسته هاي خود خريداري نماييد . همچنين به متريال استفاده شده در ويلا ساحلي كيش توجه داشته باشيد . اگر در خانه اي از متريال هاي به روز و با كيفيت و مرغوب استفاده شده باشد ، طبيعتا آن ملك ارزش خريد بالاتري دارد .

يكي ديگر از عوامل موثر بر قيمت ويلا در كيش سال ساخت آن است . هر چه ساختمان قديمي تر باشد ، طبيعتا ارزان تر است و اما اگر بازسازي شده باشد معمولا قيمت بالاتري دارد . بعضي از خانه هاي ويلايي در كيش داراي سازه اي مستحكم و مطمئن هستند كه حتي با اينكه قديمي مي باشند اما ارزش بازسازي و نوسازي دارند . خريد خانه ويلايي در كيش را با توجه به ظواهر بنا انجام ندهيد بلكه به سازه ، تاسيسات و ويژگي هاي فني آن هم توجه كنيد . امكاناتي همچون استخر ، سونا و جكوزي ، محوطه سازي نيز بر قيمت ويلا در كيش تاثير دارند .

خريد خانه ويلايي در كيش را با بررسي علمي و تخصصي مشاوران ما انجام دهيد تا سرمايه گذاري موفق و هدفمند داشته باشيد . تجربه متخصصين و كارشناسان املاك نامي كيش به شما كمك مي كند تا به بهترين و خوش قيمت ترين ويلا در كيش را خريداري نماييد . براي كسب اطلاعات بيشتر در اين زمينه با شماره هاي زير در تماس باشيد . پيشنهاد مي شود قبل از خريد خانه ويلايي در كيش با مناطق ويلايي در كيش آشنا شويد تا در انتخاب ويلاي مناسب همراه با مشاور امين خود موفق عمل نماييد . محدوديت در مناطق ويلايي در كيش موجب شده است تا اين نوع سرمايه گذاري مختص به اقشار خاصي از اجتماع باشد و به همين دليل از جذابيت زيادي برخوردار است . قيمت ويلاهاي كيش بسته به نوع منطقه آن معمولا از ۱،۴ ميليارد تومان در منطقه ويلايي اف ۲ شروع و تا ۷ ميليارد تومان در شهرك ديدنيها قيمت دارد . فاكتورهايي مانند نوع منطقه ويلايي ، متراژ زمين ويلا ، متراژ زير بناي مفيد ويلا ، امكانات و متريال به كار رفته در آن تاثير مستقيمي روي قيمت ويلاهاي كيش دارند .

پيشنهاد مطالعه : خريد ويلاي ساحلي در كيش

ادامه مطلب در : http://kfzhome.com/buying-villa-in-kish/


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ساعت: ۱۲:۰۲:۱۹ توسط:مرادي موضوع:

خريد و فروش آپارتمان در برج هاي مسكوني كيش

برج هاي مسكوني كيش

خريد و فروش آپارتمان در برج هاي مسكوني كيش

خريد واحد مسكوني در برج هاي كيش هدف بسياري از افرادي است كه قصد سرمايه گذاري يا سكونت در كيش را دارند . اين برج ها از امكانات و خدمات زيادي همچون سونا ، استخر ، جكوزي ، سالن اجتماعات ، لابي و غيره برخوردار هستند و با داشتن لابي من و نگهباني از امنيت مطلوب بهره مي برند . از اين جهت افرادي كه به طور دائمي در كيش ساكن نيستند و فقط در روزهاي خاصي به اين جزيره زيبا سفر مي كنند مايل هستند در برج هاي مسكوني كيش اقامت كنند . بهداشت عمومي ساختمان ، نظم و امنيت در اين برج ها توسط هيئت مديره ساختمان برقرار است و اگر هريك از مالكين چندين ماه در آپارتمان خود حضور نداشته باشند هيچ گونه نگراني نخواهند داشت . در ادامه قصد داريم پيرامون مهم ترين عوامل تعيين كننده قيمت آپارتمان و ساير امكانات در برج هاي كيش صحبت كنيم . پس اگر مايليد در اين زمينه بيشتر بدانيد همراه ما باشيد.

ساير امكانات برج هاي مسكوني كيش

امكانات ديگري همچون فضاي سبز و زمين بازي به همراه پاركينگ ميهمان و پاركينگ در فضاي آزاد در بعضي از برج هاي كيش وجود دارد . اين امكانات بر روي قيمت ملك تاثير مي گذارند ، به علاوه اينكه ديد به دريا يا جزيره نيز بر بهاي ساختمان موثر است . تعداد اتاق ها ، مصالحي كه در دكوراسيون داخلي استفاده شده است ، تعداد فضاهاي تجاري و خدماتي و تعداد آسانسورها ، انباري ، وسعت لابي ، امكانات تفريحي و غيره نيز از عوامل موثر بر قيمت آپارتمان هاي موجود در برج هاي مسكوني كيش است . اكثر آپارتمان هايي كه در ۱۰ سال اخير در برج هاي مسكوني كيش ساخته شده است اين ويژگي ها را دارند و در آپارتمان هاي قديمي تر ممكن است به مرور بعضي از امكانات اضافه شده باشد .

به محل قرار گيري برجي كه قصد خريد آپارتمان در آن داريد ، دقت كنيد . دسترسي هاي محلي و شهري را بررسي كنيد و از قرار گيري خدمات شهري در نزديكي شهرك مسكوني اطمينان حاصل نماييد . همچنين رشد و توسعه ملك را در سال هاي آتي بررسي كنيد . برج هايي در كيش وجود دارند كه به ظاهر ، هم اكنون در موقعيت شهري مناسبي قرار نگرفته اند اما در چند سال آينده رشد و پيشرفت مناسبي خواهند داشت .

شرايط خريد آپارتمان در برج هاي مسكوني كيش

خريد و فروش واحد در برج هاي مسكوني كيش به دو صورت انجام مي شود . حالت اول پيش خريد يا پيش فروش است كه در آن مالك اصلي تعدادي از واحدها را قبل از ساخت يا در حين ساخت به فروش مي رساند . اين واحدها ارزانتر از واحدهاي تكميل شده هستند و از اين جهت شرايط مناسبي براي خانه دار شدن مشتري فراهم مي كنند . ولي به شما پيشنهاد مي كنيم به لحاظ قانوني با املاك معتبر و مورد اطمينان كار كنيد تا بعدها در اين زمينه دچار مشكل نشويد .

ادامه مطلب در : http://kfzhome.com/kish-residential-towers/


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ساعت: ۱۲:۰۰:۵۵ توسط:مرادي موضوع:

خريد سوله صنعتي در كيش

خريد سوله صنعتي در كيش

خريد سوله صنعتي در كيش

خريد سوله صنعتي در كيش يكي از راه هاي سرمايه گذاري در بخش صنعتي اين جزيره با استفاده از رونق تجاري كيش به منظور بهبود كسب و كار و تجارت در زمينه هاي مختلف مي باشد . سوله هاي صنعتي در كيش مطابق با استانداردهاي روز دنيا و اغلب توسط سازندگان حرفه اي ساخته مي شود . اين سوله ها بعضا داراي امكاناتي نظير دزدگير و دوربين مداربسته ، اتاقك نگهباني يا سرايداري ، فضاي كاري براي كاركنان اداري و مالي ، جرثقيل سقفي ، باسكول و بالابر و غيره مي باشند . تمامي امكانات ذكر شده مي تواند تاثير زيادي بر قيمت نهايي سوله داشته باشد تا جايي كه قيمت سوله را به دو برابر قيمت واقعي برساند . از اين رو قبل از هر اقدامي به نيازسنجي بپردازيد و آن چه از خريد سوله صنعتي در كيش انتظار داريد را با متخصصان ما در ميان بگذاريد . متخصصين و كارشناسان املاك نامي كيش با اشراف بر مقوله ي خريد سوله صنعتي در كيش در اين زمينه به شما مشاوره مي دهند .

نكات مهم در خريد سوله صنعتي در كيش و معاملات مرتبط

اغلب فروش و خريد سوله صنعتي در كيش به صورت نقدي صورت مي گيرد ، اما گهگاهي مالكيني هستند كه مايل به تهاتر يا معاوضه ملك خود مي باشند . اگر نقدينگي كافي نداريد مي توانيد از اين موارد كه به املاك نامي كيش سپرده مي شود استفاده كنيد و با توجه به شرايط مالك اقدام به خريدسوله صنعتي در كيش نماييد . در هنگام خريد سوله صنعتي به سند و استعلامات قانوني آن دقت كنيد . توجه داشته باشيد ماليات هاي قبلي و عوارض لازم از سازمان هاي ذي ربط استعلام گرفته شده و مالك نسبت به تسويه حساب اقدام نموده باشد . همچنين امكانات آب ، برق سه فاز ، گاز ، تلفن و غيره را بررسي كنيد و نسبت به تسويه حساب قبوض توسط مالك اصلي اقدام نماييد .

در زمان خريدسوله در كيش به ياد داشته باشيد محل قرارگيري سوله شما مي تواند در هزينه هاي حمل و نقل محصولاتتان و رفت و آمد كارگران و كارمندان موثر باشد . بنابراين سعي كنيد بهترين مكان را در نظر بگيريد و سپس اقدام به خريد سوله صنعتي دركيش نماييد .

پيشنهاد مطالعه : خريد و فروش سوله صنعتي و انبار در كيش

ادامه مطلب در : http://kfzhome.com/buy-industrial-shed-in-kish/


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ساعت: ۱۱:۵۹:۱۲ توسط:مرادي موضوع:

چگونگي خريد ملك در جزيره كيش

خريد ملك در كيش

خريد ملك در كيش

اگر علاقمند هستيد سرمايه خود را در حوزه املاك و مستغلات كيش متمركز نماييد ابتدا بايد هدف خود از خريد ملك در كيش را تعيين كنيد ، اينكه به قصد سكونت در كيش يا سرمايه گذاري قصد خريد ملك در كيش را داريد طبيعتا نوع برنامه ريزي متفاوتي را طلب مي كند كه در ادامه به صورت مختصر به آن مي پردازيم   :

آيا شما براي سكونت يا اشتغال در كيش اقدام به خريد ملك مينماييد ؟

چنانچه قصد داريد براي سكونت اقدام به خريد ملك در كيش نماييد طبيعي است كه بايد روي املاك مسكوني كيش برنامه ريزي نماييد ، بنابراين ابتدا بايد با مناطق مسكوني كيش آشنايي پيدا كنيد و بعد از آن با بررسي شرايط مالي خود اقدام به خريد ملك در كيش نماييد . در حوزه املاك مسكوني در كيش ، به غير از منطقه اي كه در نظر مي گيريد بايد نوع آپارتماني را كه قصد خريد آنرا داريد نيز تعيين كنيد كه اين موضوع ارتباط مستقيمي با ميزان بودجه شما دارد . قيمت ملك در كيش متاثر از فاكتورهايي است كه به آن نيز خواهيم پرداخت .

آپارتمانها معمولا در برج هاي مسكوني كيش ، ساختمانهاي مستقل ۴ تا ۹ واحدي در شهرك سفين كيش و شهرك صدف كيش و همچنين مجتمع هاي مسكوني كه در سطح كيش و به صورت پراكنده احداث شده اند قرار دارند و معمولا به لحاظ قيمتي با توجه به نوع ساخت و خدماتي كه ارايه مي كنند تفاوتهايي نيز دارند . يكي از فاكتورهاي موثر بر قيمت ملك در كيش منطقه اي است كه در آن واقع شده به طور مثال قيمت ملك در شهرك سفين كيش نسبت به شهرك صدف كيش ارزانتر مي باشد ، بنابراين براي سكونت و خريد ملك در كيش بايد تمام نكات فوق را در نظر داشته باشيد ، ما مجموعه مطالبي را در اين رابطه تهيه كرده ايم كه با مطالعه آنها مي توانيد با شرايط خريد ملك در كيش و همچنين انواع املاك در كيش و ساير اقداماتي كه در اين خصوص لازم است آشنا شويد . به همين منظور لينك مطالب اشاره شده را به شرح زير قرار داده ايم  :

شهرك نوبنياد كيش ، خريد آپارتمان در نوبنياد كيش

خريد آپارتمان در شهرك نوبنياد كيش

نكاتي كه براي خريد آپارتمان در كيش به آن نياز داريد

پيش خريد آپارتمان در كيش

ادامه مطلب در  :  http://kfzhome.com/buy-property-in-kish/


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ساعت: ۱۱:۵۷:۴۷ توسط:مرادي موضوع:

نكات طلايي براي پيش خريد مغازه تجاري در كيش

نكاتي ارزشمند براي پيش خريد مغازه تجاري در كيش و بررسي دلايل قرار گرفتن بازارهاي تجاري در حال احداث در كانون توجه سرمايه گذاران دركيش

جزيره كيش فارغ از بعد اقتصادي و تجاري كه دارد و به عنوان يك منطقه آزاد و ويژه اقتصادي از آن ياد مي شود داراي ويژگي هاي منحصر به فردي در حوزه گردشگري و صنعت توريسم بوده كه هر ساله پذيراي انبوهي از گردشگران مي باشد .

وجه تمايز اين جزيره مرجاني در حوزه گردشگري موجب شد تا برنامه ريزي مناسبي در حوزه ساخت اماكن تفريحي در كيش صورت پذيرد كه در اين قالب به جاذبه هاي غير طبيعي آن نيز پرداخته شده باشد ، يكي از اين جاذبه ها مجتمع هاي تجاري است كه از ساليان گذشته در كيش فعال بوده و متناسب با پيشرفتها در تمام حوزه هاي اجتماعي و سطح زندگي جامعه و با مطالعه نيازهاي گردشگران برنامه ها به سمت ساخت مجتمع هاي تحاري – تفرحي سوق داده شد .

با توجه به تحولات ياد شده در حوزه رفتارهاي اجتماعي و تقاضا براي رفاه بيشتر  گردشگران به منظور سپري كردن اوقات فراغت برنامه ريزي جدي براي احداث بازارهاي جديدي در كيش صورت پذيرفت كه به عنوان نمونه مي توان از پروژه هايي مانند ميكا مال و سارينا ۲ ياد كرد .

متناسب با پيشرفتهاي صورت گرفته در اين زمينه و درك تجار از اينكه گردشگران قبل از خريد تمايل به تفريح دارند علاقمندي براي پيش خريد مغازه تجاري در كيش در اين دست پروژه هاي در حال ساخت با رشد روز افزوني مواجه شد . ويژگي هايي كه بازارهاي جديد به مسافران ارايه ميكند – مانند انواع فضاهاي تفريحي ، ورزشي ، رفاهي و . . . – موجب مي شود تا زمان بيشتري را در برنامه سفر خود در اين بازارهاي سپري نمايند كه اين موضوع مطلوب تجار كيش مي باشد .

پيشنهاد مطالعه : توجه به نكات ضروري در قراردادهاي پيش فروش آپارتمان

.

پيش خريد مغازه تجاري در كيش

 .

چرا پيش خريد مغازه تجاري در كيش ؟

براي درك بهتر موضوع و چرايي پيش خريد مغازه تجاري در كيش ، نكاتي را  كه براساس تجربياتي كه در حوزه املاك و مستغلات كيش كسب نموده ايم با شما در ميان مي گذاريم :

ادامه مطلب در : پيش خريد مغازه تجاري در كيش


برچسب: پيش خريد مغازه تجاري در كيش،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ مرداد ۱۳۹۷ساعت: ۰۵:۲۷:۱۶ توسط:مرادي موضوع:

خريد ويلا در كيش ، ويلايي در كيش

خريد ويلا در كيش ، ويلايي در كيش ، مناطق ويلايي در كيش محدود است و منحصرا به سه منطقه در شهرك ديدنيها ، فاز اف ۲ و بخشي از شهرك صدف مي شود كه در تصوير ذيل جانمايي شده است .

ويلاهاي منطقه اف ۲  :  اين منطقه ويلايي در غرب جزيره كيش ، ورودي شهرك ميرمهنا واقع شده است و ويلاهاي بنا شده در اين منطقه به صورت مستقل از يكديگر بوده و به لحاظ نوع معماري و طراحي نما با يكديگر تفاوت دارند و به همين دليل منطقه اي خاص و ويژه را شكل داده اند ، براي خريد ويلا در كيش بهتر است بدانيد كه ديوارهاي اطراف ويلاها حداكثر ۱۳۰ سانتي متر مي باشد و معمولا توسط گياهان و درختان زيبايي حريم هر ويلا محفوظ نگه داشته شده اند ، برخي از ويلاها در طبقه منفي يك داراي استخر كوچكي مي باشند كه اين موضوع موجب تمايز برخي از ويلاها با سايرين شده است ، ويلاهاي كيش در اين منطقه معمولا در ۲ يا ۳ طبقه احداث شده اند كه معمولا طبقه همكف سالن پذيرايي و طبقات بالا نيز به اتاق خواب اختصاص داده شده است . متراژ زمينهاي ويلايي در منطقه اف ۲ معمولا ۲۰۰ متر مربع مي باشد كه واحدهاي احداث شده در آنها معمولا بين ۱۲۰ تا ۱۴۰ متر مربع و داراي ۲ تا ۳ خواب مي باشد ، يكي از پيشنهادات براي خريد ويلا در كيش منطقه ويلايي اف ۲ مي باشد .

ويلاهاي شهرك صدف كيش : زمين ويلاهاي شهرك صدف نيز حدود ۲۵۰ تا ۳۰۰ متر مربع بوده كه واحدهاي احداث شده در آن حدود ۱۶۰ تا ۱۸۰ متر مي باشد . اين ويلاها محدود به ۲ تا سه خيابان در فاز ۳ شهرك صدف مي باشند و در طراحي و نوع ساخت با يكديگر تفاوت دارند و نسبت به ساير مناطق ويلايي در كيش قديمي تر مي باشند . محيط ويلاهاي شهرك صدف كاملا دنج و آرام بوده و مي تواند به عنوان يك گزينه خوب براي خريد ويلا در كيش به حساب آيد اما بايد به اين نكته توجه داشت كه سال ساخت اين ويلاها اندكي بيشتر از گزينه هاي ديگر است .

ويلاهاي شهرك ديدنيها : زمين ويلاهاي شهرك ديدنيها نيز داراي متراژهاي متنوع بوده و از ۲۰۰ متر تا ۴۵۰ متر مي باشند كه ويلاهاي ۱۶۰ تا ۲۷۰ متري در آنها بنا شده است . با توجه به قرار گرفتن اين منطقه نزديك به دريا و همچنين سال ساخت كم بخش زيادي از ويلايي هاي آن جدي ترين گزينه براي خريد ويلا در كيش ، شهرك ديدنيهاست اما براي خريد حتما قيمت ويلاها در شهرك ديدنيها را در نظر داشته باشيد .

ادامه مطلب در : خريد ويلا در كيش


برچسب: خريد ويلا در كيش،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ مرداد ۱۳۹۷ساعت: ۰۵:۲۴:۵۲ توسط:مرادي موضوع:

۱۰ نكته طلايي براي خريد مغازه تجاري در كيش

۱۰ نكته طلايي براي خريد مغازه تجاري در كيش

۱۰ نكته طلايي براي خريد مغازه در كيش

خريد مغازه در كيش از جهات زيادي با خريد مغازه در ساير نقاط ايران تفاوت دارد ، برخلاف شهرهاي ديگر در سرزمين اصلي ، كيش به لحاظ كاربري مشاغل تفكيك شده بوده و هر نوع كاربري با برنامه ريزي قبلي و در قالب يك طرح جامع شهري مدرن در كيش جانمايي شده است ، مثلا براي فعاليت تجاري ، كاربري ملك در كيش بايد حتما تجاري بوده و در يكي از بازارهاي كيش واقع شده باشد و  اصولا ملك مستقل با كاربري تجاري در كيش به ندرت يافت مي شود ، بنابراين اولين موضوعي كه بايد توجه داشت اين است كه فعاليت هاي تجاري با تعاريفي كه در كيش وجود دارد منحصر به بازارهاي كيش مي باشد .

فعاليتهايي مانند رستوران ، فروش آبميوه و بستني ، انواع فست فودها و از اين دست مشاغل از نوع كاربري خدماتي به حساب مي آيند و لذا نمي توانند در بازارهاي تجاري كيش و در كنار ساير فروشگاهها فعاليت نمايند ، اما با توجه به اينكه بازارها معمولا محل تردد خريداران و گردشگران مي باشند ، فضاهايي را در بازارهاي كيش براي ارايه خدماتي از اين دست در نظر گرفته اند كه براين اساس معمولا رستوران ها در طبقات فوقاني بازارها و كافي شاپ ها در راهرو هاي عريض مجتمع هاي تجاري قرار مي گيرند .

برخي از نكات مهم كه براي خريد مغازه در كيش به آنها نياز داريد را براساس تجربيات چندين ساله در حوزه املاك و مستغلات كيش با شما در ميان مي گذاريم :

ابتدا بايد بودجه مورد نظر را تعيين نماييد :

براي اينكه يك خريد خوب را تجربه نماييد ابتدا بايد بودجه مناسبي را براي خريد مغازه در كيش تدارك ببينيد ، پيش زمينه يك برنامه ريزي مناسب در زمينه مالي داشتن اطلاعات كافي از ويژگي هاي ملك هاي تجاري و سطح عمومي قيمتهاي آن در كيش مي باشد .

بنابراين بايد نسبت به موقعيت بازارها و املاك تجاري كه قصد خريد آنرا داريد دانش لازم را كسب نموده و متناسب با توان مالي خود اقدام به خريد مغازه تجاري در كيش نماييد تا بتوانيد به موقع تعهدات قراردادي خود را ايفا نماييد . در اين رابطه مي توانيد از تخصص و اطلاعات مشاوران متعهد املاك نامي كيش در پيشبرد اهداف خود بهره مند شويد .

 

خريد مغازه در كيش

 

 

از يك املاك معتبر در كيش مشاوره بگيريد :

همراهي يك مشاور املاك خوب و با دانش مي توانيد مسير شما را در خريد مغازه تجاري در كيش هموار نمايد ، شما مي توانيد از تجربيات آنها در اين زمينه بهره مناسب را ببريد و با همفكري مشاور خود انتخاب شايسته اي را رقم بزنيد ، دفاتر مشاور املاك در كيش با مجوز از سازمان منطقه آزاد كيش فعاليت مي نمايند و تحت نظارت مستمر و دقيق اتحاديه مشاوران املاك كيش مي باشند ، فقط كافيست مشاوري را كه با روحيات شما همخواني دارند براي خريد مغازه در كيش انتخاب نماييد ، ادامه كار براي شما بسيار سهل تر از قبل خواهد بود .

 

ادامه مطلب در : خريد مغازه تجاري در كيش


برچسب: خريد مغازه تجاري در كيش،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ مرداد ۱۳۹۷ساعت: ۰۵:۲۲:۴۶ توسط:مرادي موضوع:

نكاتي براي خريد و فروش ويلا در كيش

نكاتي براي خريد و فروش ويلا در كيش

نكات مهم كه براي خريد و فروش ويلا در كيش بايد بدانيد

خريد و فروش ويلا در كيش مي تواند به عنوان يكي از گزينه هاي جدي براي سرمايه گذاري ملكي در كيش باشد . ويلاهاي كيش به علت موقعيت قرارگيري در جزيره اي آرام و پاكيزه مشتريان خاص خود را دارند و خريد و فروش آن ها از رونق مناسبي برخوردار است . اگر شما قصد خريد و فروش ويلا در كيش را داريد ، در ادامه همراه ما باشيد تا با پاسخ به سه سوال عمومي كاربران املاك نامي كيش ، بخشي از تجربيات مان را در اختيارتان بگذاريم . اين سوالات و پاسخ هايشان مي تواند جهت گيري مناسبي در فرآيند خريد ويلا در كيش برايتان فراهم نمايد.

ابتدا اين موضوع را طرح مي كنيم به چه دلايلي سرمايه گذاران علاقمند به خريد ويلا در كيش مي باشند و سپس به سوالاتي پيرامون خريد و فروش ويلا دركيش مي پردازيم ؛ بنابر تجربه و مذاكراتي كه با سرمايه گذاران و خريداران ويلايي در كيش داشتيم عمدتا به ۳ دليل زير را براي خريد خانه ويلايي در كيش عنوان مي كنند  :

دلايل توجه به خانه هاي ويلايي در كيش از نگاه مشتريان :

 • متراژ ويلايي ها ؛ زندگي در كلان شهرها و خانه هاي بزرگ همه را به داشتن خانه هايي با پذيرايي ها و اتاق هاي خواب بزرگ عادت داده است كه اين ويژگي اكثرا در اولويت اول سرمايه گذاران براي خريد ويلا در كيش مي باشد .
 • استقلال و آرامش ؛ يكي ديگر از دلايل علاقمندي به خانه هاي ويلايي دركيش اين است كه بيشتر خريداران و سرمايه گذاران در كيش از شهرهاي شلوغ و پر سر و صدا به كيش مي آيند و خواستار آرامش هستند ، زندگي در ويلاهاي بزرگ در يك شهر مدرن و آرام موجب مي شود كه شهركهاي ويلايي در كيش در كانون توجه ايشان قرار گيرد .
 • محدود بودن مناطق ويلايي در كيش ؛ يكي ديگر از جذابيتهاي اين نوع سرمايه گذاري و خريد و فروش ويلا در كيش محدود بودن مناطق ويلايي در كيش است كه اين موضوع موجب رونق بازار ملك هاي ويلايي مي شود .

خريد و فروش ويلا در كيش
.

سوال اول: براي خريد ويلايي در كيش از كجا بايد شروع كنيم ؟

جالب است بدانيد جزيره كيش يكي از مدرنترين طراحي هاي شهري را دارد كه در بعد شهرسازي پهنه بندي دقيق و آينده نگرانه اي براي كاربري هاي مختلف صورت گرفته است . براي خريد و فروش ويلا در كيش دو منطقه مسكوني اصلي يعني شهرك ديدنيها و بخشي از شهرك ميرمهنا ( فاز اف ۲ و اف ۳ ) را مي توانيد بررسي كنيد . همچنين تعداد زيادي مجتمع مسكوني به صورت ترگيبي از ويلا و برج هم در خارج از اين محدوده ساخته شده اند كه قدرت انتخاب بيشتري را در اختيار شما مي گذارند . هر بخش ويژگي هاي مخصوص به خود را دارد كه املاك نامي كيش مي تواند در زمينه خريد و فروش ويلا در كيش به صورت تخصصي ، به عنوان يك مشاور حرفه اي در كنار شما و همراهتان باشد . كافي است براي كارشناسان ما تعيين كنيد مايل به سرمايه گذاري يا اقامت در كدام منطقه كيش هستيد و چه ويژگي هايي مورد نظر شماست ، تا با توجه به بودجه شما بهترين گزينه ها را پيشنهاد دهيم . بنابراين داشتن يك مشاور خوب براي خريد و فروش ويلا در كيش مي تواند بسيار راهگشا باشد .

ادامه مطلب در : خريد و فروش ويلا در كيش


برچسب: خريد و فروش ويلا در كيش ، خريد ويلا در كيش،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ مرداد ۱۳۹۷ساعت: ۰۵:۲۰:۲۷ توسط:مرادي موضوع: